Православний календар, історичні факти які приховують

Нас запевняють що греки прийняли григоріанський календар і живуть по ньому. Але в дійсності це не так. Багато православних християн і зараз живуть за юліанським календарем, а григоріанський календар був нав’язаний насильно, включаючи побиття людей, монахів, священиків і кидали у в’язницю митрополитів.

26 вересня 1920 року в Греції сталася революція, в результаті якої до влади прийшов король Георгій II. Новий уряд, спрямоване на Захід, поставив питання про зміну календаря.
Вже 16 квітня було скликано Архієрейський Собор. 28 з 33 правлячих архієреїв обговорили два питання, що стояли на порядку денному: про Церковний устрій і про зміну календаря.
У 1926 році було створено «Грецьке Релігійне Товариство Істинно Православних Християн». До нього увійшли клірики з Греції і запрошені з Афона, які не прийняли календарної реформи. Всі вони продовжували в своїх храмах здійснювати Божественну службу за старим стилем.
6 серпня 1934 року складений особливий протокол, на нараді керівництва старостильників. Документ критикував уряду і керівництва Церкви. Зокрема, парламент в ньому названо Вавилоном, а Церква - схизматичною. Нарешті, у травні 1935 р, після неодноразових особистих звернень керівників старостильних руху до вищих ієрархів новостильної Елладської церкви, троє з них - митрополити Герман (Мавроматис) Дімітріадскій, Хризостом (Кавурідіс) Флорінський і Хризостом (Дімітріу) Закінфскій, приєднуються до ЦІПХ Греції.
11 червня 1935 року, всі ієрархи Грецької старостильної Церкви були арештовані, причому троє митрополитів були відправлені до в'язниці, а четверо єпископів - посаджені під домашній арешт. Нарешті, 14 червня відбувся Архієрейський суд під головуванням Олександра, митрополита Керкірського. У день суду істинно-православні священики, монахи і миряни зібралися перед Афінської митрополією і співали канон Пресвятій Богородиці. Суд визнав митрополитів винними і засудив до позбавлення сану зі збереженням чернецтва і п'ятирічної посиланням в різні монастирі. Зібрання ж віруючих було розігнано поліцією з використанням водометів, кийків і сокир, десятки з них були побиті і поранені.

Вирушаючи до місць посилань, троє митрополитів видають прощальне архіпастирське Окружне Послання в якому підкреслювалося: «Ми рекомендуємо не мати ніякого духовного спілкування з церквою схизматиків і схізмослужителями, яких покинула благодать Святого Духа, бо вони порушили рішення отців Семи Вселенських соборів і правила тих Всеправославних соборів, які засуджують Григоріанський календар».

В Україні 15 жовтня 1923 року, церковна влада вводили григоріанський календар, але люди нововведення не прийняли і святкували по старому.

Чи не штовхає нас нова церковна влада, зі своїми нововведеннями, на відхилення від православних канонів, передання і церковний розкол? Адже нам приховують ці факти і події навмисно, нав’язують цю реформу в обов’язковому порядку, догоджаючи не Богу, а політикам.

Екуменічний рух поступово вводить нові введення, щоб об’єднати всі церкви. Але ми православні християни, маємо попередження від святих, що не можна об’єднуватись з єретиками, бо тим самим ми втратимо Дух Божий, яким наділена православна віра, через Істину православного вчення. Православний календар – це питання віри а не науки, у кого віри немає а живе за обрядом, то йому немає різниці чи 7 січня, чи 25 грудня. Ми маємо проблеми з нігілізмом, який також не бачить проблеми чи російська мова, чи українська. Також і духовний нігілізм, може завдати великої шкоди в Україні духовної свідомості, яка є оплотом Держави, Країни і Народу.

Хай допоможе нам Бог!